2 x goud, zilver en brons op NKJ!

14 november 2004 – In het Utrechtse Lunnetten zijn vandaag de Nederlandse kampioenschappen voor jeugd gehouden. De Muilwijkafvaardiging heeft hier heel goed gepresteerd. Onder leiding van Coaches Annelies en Els, reisden ze vanochtend vroeg af naar Utecht.

Stefan Hoogeveen wist bij de 14-15 jarigen -65 kg alle 4 zijn wedstrijden te winnen en mocht met de gouden medaille naar huis. In de finale was Stefan te sterk voor Nicky Agema van sportschool van Hellemond uit Hilversum.

Ook Vincent Vaseur behaalde in zijn categorie (14-15 jaar -50 kg) de eerste plaats. Na drie gewonnen partijen, ging ook hij met het goud naar huis. In de finale wist Vincent Cengiz Zerdaliglu uit Almelo te verslaan.

Een tweede plaats was er voor Patrick Berkhof in de klasse 14-15 jaar -45 kg. In de finale verloor hij nipt met 3-2 van Boris Delhez van Tadashii do uit Rotterdam.

Vincent Verbeek wist het brons binnen te halen in de klasse 12-13 jaar – 50 kg. Hij verloor slechts van de latere kampioen, maar wist in de herkansing al zijn partijen te winnen.
Shirley en Sylvia de Bondt, Collin Spiekerman, Ferdie Spierings en Gianni Biharie vielen dit keer buiten de prijzen. Al met al een goede oogst voor de karateka’s en coaches.

Reacties zijn niet mogelijk.